Прекрасен голем стан 3+1, блиску до плажа

Полихроно, Грција – ID 9073
170,000 Евра
Површина 87 m2
Достапно 3+1
Спрат 2/2
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме модерен стан во центарот на Полихроно со вкупна станбена површина од 87 м2 со поглед на море. Станот има две големи спални соби, две големи бањи, пространа дневна област и пристап до пространа балкон за релаксација на отворено.

Голем простор за живеење со камин, посебна дневна соба со плазма телевизор, брз WiFi, има и комплетно опремена кујна со трпезарија. Пристап до голема тераса со трпезарија и удобен мебел на отворено и поглед на море.

Со продажбата сопствениците го оставаат мебелот и електрониката. (Паркинг во приватна гаража) На само 200 метри од песочна плажа и само пешачење до сите удобности.

Полихроно е крајбрежен град каде некогаш се наоѓал античкиот град Неаполис. Малиот фолклорен музеј изложува текстил, алатки и историски документи. Мелницата, сместена меѓу шуми и борови, открива како се цедело маслиновото масло во минатото. На плажата може да се изнајмат чамци и џет скии, а долж брегот има барови и ресторани каде што можете да пробате свежа риба и многу други традиционални јадења.


Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.
Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
87 m2
Корисна површина
87 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Продавница
110 m
Доктор
130 m
Кафетерија
0 m
Ресторант
0 m
Бар
310 m
Училиште/градинка
170 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00