Прекрасен стан блиску до морето, Рафаиловиќи

Рафаиловиќи, Црна Гора – ID 7642
280,000 Евра
Површина 72 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/8
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Овој простран стан се наоѓа во прекрасниот крајбрежен град Рафаиловичи, Будва и сега е достапен за продажба. Прекрасен стан со површина од 72 м2 се наоѓа на 1 кат во добро одржувана зграда.
Распоредот на станот е обмислен до најмал детал, модерна и удобна кујна е поврзана со пространа дневна соба. Има две пријатни спални соби, идеални за релаксација и приватност, како и светла и пријатна бања.
Станот е комплетно наместен и опремен со сите потребни апарати за да можете веднаш да се вселите и да почнете да уживате во вашиот нов дом. Покрај тоа, сите соби се опремени со клима уред, кој обезбедува удобен и пријатен престој во текот на целата година.
На непосредна близина од станот има продавници, кафулиња, пошта, автобуска станица. Станот се наоѓа на само 150 m од море.
Спрат
1
број на спратови
8
Достапно
3+кк
Површина
72 m2
Корисна површина
70 m2
Тераса
Да
Продавница
270 m
Доктор
3 km
Кафетерија
80 m
Ресторант
90 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00