Прекрасна 2 спални, ниско одржување, врвна локација, блиску до плажа и центар, Приморско

Приморски крај, Бугарија – ID 8551
69,000 Евра
Површина 66 m2
Достапно 2+кк
Спрат 5/5
Море 250 m
Состојба Готово
Нудиме 2-собен стан во близина на центар и Приморска плажа во мирна улица, во зграда со лифт. Станот е наместен, не е преоден и распоредот е следен: влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет, балкон.
Станот се наоѓа на петти и последен кат во мала станбена зграда со ниска такса за одржување. Областа е тивка и мирна и во исто време блиску до центарот на градот и плажата. Надоместокот за одржување е само 100 евра годишно. Имот погоден за целогодишно живеење.
Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Проверете ја нашата веб-страница за тековните понуди.
За Приморско: Најдолгите песочни плажи на брегот на Црното Море кои се протегаат повеќе од 10 километри, гостопримството на локалното население и можноста за комуникација на чешки јазик, ова се само неколку причини зошто Приморско привлекува многу туристи секоја година. Првично мало рибарско село на 50 километри јужно од туристичкиот град Бургас, стана популарно туристичко одморалиште за повеќето чешки туристи. Овде ќе ја најдете една од најдолгите и најубавите песочни плажи на бугарската ривиера, кои се познати по белиот песок, чистата вода и постепеното влегување во морето.
Од 1994 година Приморско е носител на симболот Сино знаме. Синото знаме е симбол кој означува плажи или пристаништа кои ги исполнуваат еколошките стандарди. За да се добие знамето, потребна е чистота на водата и рециклирање на отпадот, плажите исто така мора да имаат пристап без бариери и да бидат опремени со медицински установи, информативен центар, елементи за забава, тоалети и кабини за пресоблекување.
Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
66 m2
Корисна површина
59 m2
Балкон
Да
Продавница
100 m
Доктор
360 m
Кафетерија
170 m
Ресторант
60 m
Бар
210 m
Училиште/градинка
200 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00