Прекрасна куќа со 4 соби со поглед на базен, пространа тераса, на 1 км од море, еко локација, Кошарица

Košarica, Бугарија – ID 7845
109,000 Евра
Површина 145 m2
Достапно 4+кк
Море 1 000 m
услуга 1,450 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба прекрасна куќа на три ката со 4 соби со поглед на базен и планина во Кошарица, Бугарија. Вкупната површина на куќата е 145 м2
Распоред: приземје-ходник, дневна со кујна и трпезарија, тоалет, балкон, внатрешно скалило.
Прв кат - две спални соби со заедничка пространа тераса, две купатила со два тоалета. (една спална соба на вториот кат моментално е опремена со софа кревет)
Втор кат - спална соба, соблекувална, бања со тоалет и пространа балкон со поглед на базен и планини.
Редовната автобуска линија ја поврзува Кошарица со Сончев Брег и
Не сама од себе. Куќата се наоѓа во помал комплекс, во кој има базен, простор за релаксација, паркинг, одржување на заеднички простории. Надоместокот за одржување е 1450 евра годишно.
Одлична понуда по добра цена, препорачливо!

број на спратови
3
Достапно
4+кк
Површина
145 m2
Плац
145 m2
Корисна површина
145 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
145 m2
Паркинг
Да
Продавница
50 m
Доктор
1 km
Кафетерија
960 m
Ресторант
660 m
Бар
770 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00