Прекрасна летна живеачка 45м2, Фурка

Fourka, Грција – ID 9274
80,000 Евра
Површина 45 m2
Достапно Нетипичен
Спрат 1/1
Море 300 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Прекрасно летно живеење со овој стан со површина од 45м2. Домот може да се пофали со отворен концепт кујна дневна соба, бања и мансарда за спиење. Многу додатоци со целиот мебел, сите електрични апарати, ПВЦ прозорци, екрани за инсекти и многу повеќе. Прошетката до песочната плажа во Скала Фурка е само 300 метри.Овој стан е идеален за оние кои бараат мирен одмор, а исто така и за постарите лица бидејќи е на приземје.


Фурка е традиционално внатрешно село со камени куќи и капели, вклучувајќи ги и остатоците од св. Јоанис од византиската ера. Пријатните ресторани околу главниот плоштад служат македонски јадења од риба. Патеките низ околните маслинови и борови шуми водат до блиското одморалиште Скала Фурка, каде популарните барови на плажа нудат поглед на зајдисонцето и на Солунскиот залив.


Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.
Спрат
1
број на спратови
1
Достапно
Нетипичен
Површина
45 m2
Корисна површина
45 m2
Продавница
2 km
Доктор
5 km
Кафетерија
120 m
Ресторант
110 m
Бар
3 km
Училиште/градинка
540 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00