Прекрасна нова куќа со три спални соби, Бар, Црна Гора

Bar, Црна Гора – ID 9064
350,000 Евра
Површина 400 m2
Достапно 4+кк
Море 450 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба сосема нова куќа во зелениот појас на градот Шушан со градежна дозвола и базен. Куќата е опкружена со чемпреси и борови, обезбеден е чист воздух и приватност.
Вкупната бруто површина на куќата е 210 м2 и самата куќа ги има следните карактеристики:
На приземје има влезен хол, пространа дневна соба со кујна, бања и пристап до тераса и скали кои водат до вториот кат.
На вториот кат има три спални соби со тераси, бања и магацински простор.
На територијата на куќата има паркинг за две или три автомобили, базен и слободен простор кој може да се користи како скара, летна кујна или било што на идниот сопственик.
Куќата има панорамски лизгачки прозорци и подно греење.
број на спратови
2
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
400 m2
Плац
400 m2
Корисна површина
175 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
105 m2
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
2 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
880 m
Бар
1 km
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00