Прекрасна вила со базен и панорамски поглед на море, Загора, Црна Гора

Zagora, Црна Гора – ID 8230
750,000 Евра
Површина 800 m2
Достапно 3+1
Море 800 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме луксузна вила во Загора.
Површината на куќата е 150 м2, површината на земјиштето на кое се наоѓа е 800 м2.
Распоред на куќата: отворена кујна поврзана со трпезарија, дневна, две спални соби, бања и тераса.
Куќата е комплетно наместена, климатизирана.
Од кујната можете да излезете на пространа тераса со панорамски поглед на морето.
Вилата располага со базен од 10х4м.
Вилата се наоѓа во населба која е на само 15 километри од Будва.
број на спратови
2
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
800 m2
Плац
800 m2
Корисна површина
150 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
75 m2
Паркинг
Да
Продавница
4 km
Доктор
7 km
Кафетерија
5 km
Ресторант
1 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
5 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00