Прекрасни 2 соби со голема тераса на само 100 m од морето, Villajoyosa

Villajoyosa, Шпанија – ID 10100
179,600 Евра
Површина 67 m2
Достапно 2+кк
Спрат 7/7
Море 100 m
Состојба Готово

Топ понуда! Нудиме на продажба прекрасен стан со 2 соби лоциран на одлична локација. Станот од 67 м2 се наоѓа на седми кат, во ексклузивна зграда во Кала де Финестрат, интелигентна зграда со домашна автоматизација, на само 100 метри од плажа, лоцирана на најубавата авенија на целата плажа, блиску до сите удобности. , ресторани, аптеки, супермаркети, автобуси, полиција.

Спрат
7
број на спратови
7
Достапно
2+кк
Површина
67 m2
Корисна површина
54 m2
Тераса
15 m2
Паркинг
Да
Продавница
30 m
Доктор
280 m
Кафетерија
140 m
Ресторант
80 m
Бар
90 m
Училиште/градинка
250 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00