Прекрасни 2 соби со поглед на море, прва линија, прекрасен комплекс Равда Холидеј Клуб, Равда

Ravda, Бугарија – ID 8607
Површина 64 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/4
Море 150 m
услуга 314 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме за продажба двособен стан во прва линија, со панорамски поглед на море. Вкупната површина на станот е 64м2 и се наоѓа на вториот кат од четири ката во бутик комплексот Равда Холидеј Клуб. Распоредот на станот е: ходник, светла спална соба со брачен кревет, дневна-трпезарија со кујна, бања со тоалет и тераса со панорамски поглед на морето, зелената површина на комплексот и базенот. Станот е комплетно наместен и опремен и се е во перфектна состојба. Стан, на само 150 метри од јужната плажа во Равда. Сите удобности се на непосредна близина. Станот се наоѓа во прекрасен луксузен комплекс, кој на своите гости им нуди базен, детски базен, зони за релаксација, убаво уреден простор, летен бар-кафе, паркинг, 24-часовно обезбедување. Ниска такса за одржување - 314 евра годишно. Стан идеален за користење преку целата година и за изнајмување! Препорачуваме!

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
64 m2
Корисна површина
56 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
600 m
Кафетерија
410 m
Ресторант
110 m
Бар
250 m
Училиште/градинка
440 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00