Прекрасни 3 соби, огромна тераса,

Sveti Vlas, Бугарија – ID 8484
103,000 Евра
Површина 96 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/4
Море 250 m
услуга 600 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме прекрасни 3 соби во близина на плажа и сите удобности. Станот се наоѓа на приземје и е со вкупна површина од 79 м2. + тераса 17 м2. Се состои од ходник, пространа дневна со кујна (сите апарати на располагање), две спални соби, бања со туш, тоалет и две тераси. Практични решенија за распоред - нема прошетки низ простории. Прозорците од дневната соба и соседната тераса се наоѓаат на југозапад со пристап до зелениот двор на околината.
Станот е подложен на козметичка реновирање. Целиот мебел и апарати се во одлична состојба.
Комплексот „Етара 3“ е дизајниран во стилот на „Античка бугарска куќа“ и неговиот изглед го обликуваат пространи тераси, тесни прозорци, големи олуци, дрвени врати, огради и скали, што е идеално за природен глад во лето и топлина во зима. Комплексот се наоѓа во кањон помеѓу пошумена планина и морето. Комбинацијата на планински и морски воздух создава воздушен коктел многу поволен за децата и возрасните кои страдаат од респираторни заболувања. Комплексот е многу тивок. Просториите на комплексот се совршено одржувани и многу дарежливи. Оддалеченоста од плажата е 250 метри. Опрема на комплексот и околината:
Ресторан/кафе
Базен со дел за деца
Паркинг
24/7 обезбедување и видео надзор
Црква - 200 м.
Амфитеатар - 200 м.
Автобуска постојка - 70 м.
Дискотека/ноќен клуб - 450 м.
Казино - 350 м.
Во непосредна близина на комплексот се наоѓа Марина Диневи - најмодерното пристаниште на брегот на Црното Море со голем број ресторани, продавници и диско, како и прекрасна песочна плажа.
На непосредна близина се наоѓа здравствен дом, автобуска станица, детски игралишта, извор со минерална вода и централниот плоштад Сватехо Влас, каде што има различни продавници, кафулиња, ресторани и супермаркети. Надоместокот за одржување е 600 евра/годишно.
Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
96 m2
Корисна површина
69 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
140 m
Доктор
1 km
Кафетерија
630 m
Ресторант
130 m
Бар
130 m
Училиште/градинка
230 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00