Прекрасни 3 соби во елитниот комплекс Аполон 5, на кратко растојание од плажа, Равда

Ravda, Бугарија – ID 8795
Површина 77 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/6
Море 250 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме 3-собен стан во елитниот приватен комплекс Аполон 5, во Равда, Бугарија. Станот се наоѓа на втор кат од шест ката. Вкупната површина е 77 м2. Распоред: ходник, пространа дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалети. Во цената е вклучен мебел и опрема според фотографиите.

Комплексот Аполон 5, во кој се наоѓа станот, се наоѓа на едно од најубавите места на брегот на Црното Море, на само 250 метри од плажата, оддалеченоста од популарното одморалиште Равда е на 1 км, од античкиот Несебар. - 2 км, од Сончев Брег -5 км. Комплексот им нуди на сопствениците и нивните гости: два ресторани, шест базени, места за релаксација, кафуле, самопослуга, детско игралиште, СПА центар, теретана, тениско игралиште, фудбалско игралиште, игралиште за одбојка, 24 -часовно обезбедување, билијард, и паркинг. Во близина има три продавници за намирници и многу романтични ресторани на брегот. Растојанието од водениот парк во Несебар е 500м. Понуда погодна за изнајмување и користење преку целата година!

Надоместокот за одржување е 9,60 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.

Спрат
2
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
77 m2
Корисна површина
67.76 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
130 m
Кафетерија
330 m
Ресторант
30 m
Бар
240 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00