Прекрасни 4 соби со приватен базен, Кампосол, Шпанија

Camposol, Шпанија – ID 9697
134,995 Евра
Површина 350 m2
Достапно 4+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово
Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Искористете ја можноста да играте голф во текот на целата година, благодарение на локацијата на куќата ќе уживате во топлината и неограничената можност за играње голф дури и во зимските месеци.

Нудиме прекрасна Fortuna Deluxe вила со сопствен приватен базен на мирна локација.
На задниот дел на имотот има голема тераса со целосна должина која има крошна што се повлекува за да ја обезбеди потребната сенка плус тенди на страните што обезбедува дополнителна заштита од елементите и обезбедува одредена приватност. Од оваа тераса имате поглед на сопствен базен. Влегувањето во влезната врата на имотот води директно во дневната соба која е дарежлива по големина со клима уред. Оваа соба е пространа и е убава и светла поради нејзината јужна ориентација.
Вградената кујна е поврзана со врата со станбена површина и е опремена со апарати и многу плакари и сл. Има филтер за вода и гасен котел. Вратата од кујната води до градината и од вратата имате прекрасен поглед на селата.
Можете да стигнете до трите спални соби преку свод од дневната соба. Две од спалните соби може да имаат брачен кревет и сите имаат многу корисни вградени гардероби и вентилатори на таванот. Во моментов втората спална соба е конфигурирана како двокреветна, а третата спална соба има единечен кревет. Има семејна бања.

На парцелата од 350 м2 има подигнати дворски ѕидови кои ја обезбедуваат вашата приватност. Базенот 8x4 се наоѓа покрај терасата и има римски скали. Има многу простор околу базенот за лежалки итн. Скалилата од градината водат до солариумот на покривот кој нуди прекрасен поглед на далечните планини. Има патека од страната на имотот. Пред вилата е уште една градина покриена со декоративен чакал и оваа површина е засадена со мешавина од грмушки, растенија и овошни дрвја. Куќата има подрум.

Имотот се наоѓа во тивка област во рамките на секогаш популарниот станбен Camposol Golf Development кој има корист од два трговски центри, и двата со различни локални удобности.

Camposol е само 15 минути возење од прекрасните плажи на Средоземното Море и прекрасното пристаниште Пуерто де Мазарон. Меѓународниот аеродром Мурсија (Корвера) е помалку од 30 минути возење, а Аликанте е приближно еден час.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.
број на спратови
1
Достапно
4+кк
Површина
350 m2
Плац
352 m2
Корисна површина
351 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
350 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
2 km
Доктор
2 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
2 km
Бар
2 km
Училиште/градинка
5 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00