Прекрасни и огромни 4 соби на најгорниот кат, Сарафово

Sarafovo, Бугарија – ID 9137
198,000 Евра
Површина 236 m2
Достапно 4+кк
Спрат 5/5
Море 400 m
услуга 166 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Се продава наместен четирисобен стан со површина од 236 м2, кој се наоѓа на петти и последен кат во резиденција Сарафово. Станот се состои од ходник, дневна со кујна, три спални соби, две купатила и голема панорамска тераса.

Во цената е вклучен мебел и опрема според моменталните фотографии. Комплексот Резиденција Сарафово располага со детско игралиште на отворено, лифт, контролиран пристап и надворешен паркинг. Зградата е добро одржувана.

Надоместокот за одржување е 166 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сарафово е престижна област на градот Бургас, со прекрасна плажа долга околу 4 километри, прекрасен пејсаж кон огромното море и зелениот дел на јужниот брег. Населението се состои од повеќе од 5.000 жители. Оваа област е многу тивка и мирна, со развиена инфраструктура и удобна комуникација. На секои 15 минути има автобус до центарот на градот.

Сезоната на плажа овде е подолга отколку во другите одморалишта за околу еден месец и трае до октомври инклузивна. Има и поволни услови за сурфање на ветер и китинг.

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
236 m2
Корисна површина
207.68 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
590 m
Доктор
190 m
Кафетерија
630 m
Ресторант
30 m
Бар
30 m
Училиште/градинка
410 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00