Прекрасно студио со поглед на море, Сутоморе, Црна Гора

Bar, Sutomore, Црна Гора – ID 7995
65,000 Евра
Површина 28 m2
Достапно 1+кк
Спрат 5/5
Море 560 m
Состојба Готово
Ви нудиме гарсоњера во Сутоморе, сместена на атрактивна локација во близина на море. Овие апартмани, сите со големина од 28,5 м2, се наоѓаат на 5-ти кат и нудат прекрасен поглед и посакуван морски начин на живот.
Секој студио апартман има комбинирана дневна соба со кујна, бања и пространа балкон. Апартманите се опремени со кујна. Големиот балкон нуди панорамски поглед на градот и морето во далечината, создавајќи мирна и живописна средина.
Овие студија во Сутоморе нудат одличен инвестициски потенцијал. Во непосредна близина има продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и други важни институции. Покрај тоа, апартманите се на само 560 метри од морето, што овозможува лесен пристап до прекрасните плажи и крајбрежни активности.
Искористете ја оваа можност да поседувате гарсоњера на одлична локација во Сутоморе.
Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
28 m2
Корисна површина
26.5 m2
Балкон
Да
Продавница
280 m
Доктор
610 m
Кафетерија
130 m
Ресторант
270 m
Бар
580 m
Училиште/градинка
240 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00