Пријатна 1 соба со поглед на базен, комплекс зајдисонце, Кошарица

Košarica , Бугарија – ID 9031
36,500 Евра
Површина 30 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/5
Море 7 000 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба 1-собен стан од 30м2, кој се наоѓа на втор кат од пет ката во комплексот Сансет во Кошарица, Бугарија. Распоред: дневна со кујна, бања со тоалет и тераса со поглед на базен. Оддалеченоста од Сончев Брег и плажата е 6 км. Комплексот Сансет ви нуди вас и вашите гости: 5 базени, зона за релаксација, 2 барови покрај базенот, ресторан, СПА, 24-часовна рецепција, паркинг.

Надоместокот за одржување е 10 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Кошарица е одморалиште (област Бургас, општина Несебар), сместено на 3 км од популарното одморалиште Сончев Брег, во подножјето на величествената планина Стара Планина, чии последни падини постепено се спуштаат во кристално чистите води на Црното Море. . Оваа област е живописна, со прекрасен панорамски поглед, потопена во густа медитеранска вегетација. Селото нуди одлични услови за рекреација и туризам.

Селото е многу шармантно, ја одржува својата чистота и убавина. Тука е хармонијата, убавината и спокојството на чистата и недопрена природа. Популарното и живо одморалиште Сончев Брег и живописниот природен резерват Калината се во близина.

Областа има одлични можности за љубителите на одмор на плажа и љубителите на живиот ноќен живот (во одморалиштето Сончев брег). Љубителите на природата имаат можност да одат во шума или да возат велосипед. Бројни еко-правци нудат можност за практикување на екотуризам и планинарење. Блиските езерца ќе ги воодушеват љубителите на риболовот.

Кошарица се наоѓа на надморска височина од 100 метри. Плажата и одморалиштето Сончев Брег се на 3 километри, градот Бургас и меѓународниот аеродром - 31 км, Варна - околу 90 км. Селото има училиште, дуќани и прекрасна црква на плоштадот. Патиштата се асфалтирани, има централна водоводна и фекална канализација, телефон и интернет конекција.

Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Површина
30 m2
Корисна површина
26.4 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
6 km
Доктор
7 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
60 m
Бар
2 km
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00