Пријатна 1 спална соба, 450 метри од плажата Какао, Виножито 3, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 6622
Површина 36 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/6
Море 450 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Нудиме 1-собен стан, со големина од 36м2, кој се наоѓа на вториот кат од шест ката во комплексот Виножито 3 на Сончев Брег, Бугарија. Во цената е вклучен мебел и опрема. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна и простор за релаксација, бања со тоалет, тераса. Rainbow 3 се наоѓа во мирна област, на само 450 метри од плажата. Во близина е прекрасен парк со дини и зеленило. Богато опремен комплекс во целогодишно работење. Сопствениците и нивните гости се достапни во комплексот:
Ресторан, бар, минимаркет, BBQ, рецепција, три базени, места за релаксација, детско игралиште, фитнес, џакузи, масажи, одржувана градина, градина, 24 часовно обезбедување, паркинг. Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно. Многу добра цена!
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.
Спрат
2
број на спратови
6
Достапно
1+кк
Површина
36 m2
Корисна површина
31 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
30 m
Доктор
720 m
Кафетерија
190 m
Ресторант
60 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00