Пријатна 2 соби, 150м од морето, Мали и Робит, Албанија

Durres, Албанија – ID 9337
61,500 Евра
Површина 61 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/6
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Mojenemovitostumore обезбедува комплетна услуга, од обработка на документација, преводи, правна поддршка, трансфер на енергија и последователно плаќање на оперативни такси, до изнајмување вклучувајќи трансфер од аеродром, пријавување и одјавување на гости, чистење со миење и пеглање на постелнина, рекламирање на Booking и бесплатно на веб-страницата на компанијата, управување и редовни контроли на имотот, вршиме реновирање според желбите на клиентите и доградба. Ние правиме се што им треба на нашите клиенти по преносот на сопственоста.

Огласената цена ги покрива сите трошоци поврзани со завршување на процесот на купување недвижен имот, вклучувајќи правни услуги, нотарски такси (нотарски даноци, данок на трансфер) и адвокатска такса.

Ви нудиме 2-собен стан во Мали и Робит, Албанија. Со вкупна површина од 61 м2, сместен на 4 ката. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон. Зградата во која се наоѓа станот се наоѓа на околу 150м од море. Одлична локација, тука ќе најдете се што ви треба за удобен одмор: продавници, училишта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, клиники и друго. Надоместокот за одржување е од 8 до 12 евра месечно.

Инвестирајте во земја во развој со многу поволни услови и Јадранот со прекрасни плажи како Хрватска. Сега е вистинското време. Дали сакате да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали сакате да се забавувате и да заработувате пари во исто време? Ние сме чешки с.р.о. со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Го следиме мотото - Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува. Ќе ви понудиме широк спектар на постпродажни услуги (изнајмување, одржување, реконструкција...). Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Мали и Робит е живописна локација лоцирана на албанскиот брег на Јадранското Море. Оваа област е позната по прекрасната природа и мирното опкружување, што го прави идеално место за релаксација и одмор. И плажите Мали и Робит се чисти и песочни, што нудат идеални услови за сончање и капење во чистото море. Оваа локација е идеална за оние кои бараат тивко место за одмор далеку од метежот и вревата на градскиот живот. Можете да најдете повеќе слични понуди за недвижнини на нашата веб-страница Mojenemovitostumore.
Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
61 m2
Корисна површина
61 m2
Балкон
Да
Продавница
270 m
Доктор
7 km
Кафетерија
290 m
Ресторант
230 m
Бар
270 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00