Продавам наместен стан на 20 м од море во Тисно

Tisno, Murter, Хрватска – ID 10093
189,000 Евра
Површина 30 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/3
Море 20 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Инвестирајте во прекрасен стан во Тисно, на само 20 метри од морето. Со капацитет за 4 гости и враќање до 10 години, овој имот е идеален имот за инвеститори кои бараат исклучителна можност.

Стан на 2 кат за 4 лица, 30 м2 за 189 илјади евра

2 пространи спални соби Можност за сопствена кујна

Бања со подно греење

Мултисплит клима и греење во секоја соба, SAT, интернет

На поткровје од 30 м2 може да се изгради уште еден стан, или пространа тераса со поглед и џакузи.

Тивка локација во Тисно, ќорсокак и пливање веднаш пред куќата.

Изнајмување се враќа до 10%, со професионална услуга за турнеи на лице место.

Единствена можност:

Благодарение на меѓународниот музички фестивал Garden Tisno, кој трае цела висока сезона (60 дена) и привлекува клиенти од целиот свет по атрактивни цени, можете да очекувате релативно брзо враќање на инвестицијата.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.

Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.

За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.

Тимот на Mojenemovitostumore

Спрат
2
број на спратови
3
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
30 m2
Корисна површина
30 m2
Тераса
Да
Продавница
450 m
Доктор
5 km
Кафетерија
400 m
Ресторант
140 m
Бар
140 m
Училиште/градинка
470 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00