Простран стан на горниот кат, Вилајојоса, Шпанија

Villajoyosa, Шпанија – ID 6468
223,000 Евра
Површина 100 m2
Достапно 3+кк
Спрат 8/8
Море 500 m
Состојба Готово

Ви го претставуваме овој прекрасен стан со 2 посебни соби, 2 бањи, балкон, голема дневна соба, со американска кујна, паркинг простор во подземна гаража и просторија за складирање. Полицијата се наоѓа во Ла Кала, во мирна станбена зона, на сите нивоа на услуги: автобуски паради, супермаркети, аптеки, ресторани. Плажата е оддалечена само 500 метри. Има маркет двапати неделно, а во близина има и трговски центар и стоковна куќа. Многу убава урбанизација со 2 заеднички базени, тераса со детско игралиште, градини. Една од најдобрите згради во Ла Кала со висококвалитетна градба. Благодарение на нејзината фантастична локација, можете да уживате во две плажи како што се Ла Кала де Финестрат и плажата Пониенте, двете на исто растојание, со многу зелени површини. За оваа област од регионот, Трговскиот центар Ла Марина, покрај супермаркетите како Меркадона, Лидл, Карфур, Алди и Лерој Мерлин..., ресторанот Питер итн. Туристичко патување како Мирадор де ла Ермита Вирген дел Мар. Покрај тоа, областа има одлична комуникација со јавниот автобус, такси до автобусот и автопатот АП-7. Не ја пропуштајте оваа можност. За повеќе информации, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ве информираме без обврска.

Спрат
8
број на спратови
8
Достапно
3+кк
Површина
100 m2
Корисна површина
95 m2
Балкон
Да
Гаража
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00