Простран стан во Будва, на мирна локација

Будва, Црна Гора – ID 7661
170,000 Евра
Површина 52 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/7
Море 1 150 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Се продава еднособен стан во Будва на мирна локација. Станот е со површина од 52 м2 и се наоѓа на 3 кат во зграда со лифт.
Распоред: пространа дневна поврзана со трпезарија, спална соба, бања со тоалет и голема тераса. Станот е комплетно наместен и опремен и се продава со целиот мебел. Од дневната соба можете да излезете на балкон со поглед на градот и морето.
Пред зградата има паркинг простор за идниот сопственик.
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите важни институции се на непосредна близина од станот. Станот е на само 1150 m од море.
Спрат
3
број на спратови
7
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
52 m2
Корисна површина
50 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
40 m
Доктор
280 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
110 m
Бар
220 m
Училиште/градинка
130 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00