Простран стан во Тиват

Тиват, Црна Гора – ID 7720
170,000 Евра
Површина 64 m2
Достапно 3+кк
Спрат 5/5
Море 700 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Нудиме двособен стан во Тиват, на мирна локација во близина на море.
Станот е со површина од 60 м2 и се наоѓа на горниот кат во нова зграда.
Распоред: дневна со трпезарија поврзана со отворена кујна, две спални соби, бања со тоалет. Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел.
Во близина на зградата има општ паркинг.
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите важни институции се на непосредна близина.
Станот е на само 700м од море.
Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
64 m2
Корисна површина
60 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
160 m
Доктор
500 m
Кафетерија
420 m
Ресторант
270 m
Бар
510 m
Училиште/градинка
380 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00