Простран трособен стан, огромна тераса, Будва

Budva, Црна Гора – ID 7667
340,000 Евра
Површина 117 m2
Достапно 4+кк
Спрат 5/10
Море 1 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба простран 4-собен стан во Будва на атрактивна локација во близина на море. Станот е со површина од 117 + тераса 225 м2 и се наоѓа на 5 кат во зграда со 2 лифта.
Распоред: дневна со кујна и трпезарија, три спални соби, 2 купатила со WC, хол и голема тераса. Од секоја соба е можно да се излезе на тераса, која нуди поглед на градот и морето во далечината. Станот се продава ненаместен што му остава можност на купувачот да го прилагоди според своите потреби. Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема!
Има паркинг пред зградата и околу зградата, а има и можност за купување на гаражен простор.
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите важни институции се на непосредна близина. Станот е на само 1000м од море.
Спрат
5
број на спратови
10
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
117 m2
Корисна површина
115 m2
Тераса
225 m2
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
210 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
140 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
20 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00