Пространа 1 соба, 100м од плажа, пространа тераса, без такса за одржување, Царево

Царот, Бугарија – ID 8578
74,300 Евра
Површина 61 m2
Достапно 1+кк
Спрат 3/4
Море 100 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме пространо студио, на само 100 метри од плажа, во градот Царево. Станот со површина од 61 м2 се наоѓа на трет кат од четири ката. Распоред: пространа просторија, бања со тоалет и тераса. Собата може да се подели на 2 соби. Станот е наместен и се продава со мебел според моменталните фотографии. Станот има клима, надворешна и внатрешна изолација, Зградата се наоѓа во мала станбена зграда без надомест за одржување и со уреден двор и заеднички простории. Во дворот има простор за рекреација, 2 скари со 2 мијалници на отворено, има паркинг места за сопственикот пред зградата.
Плажата и центарот на населбата Василико се на 100 метри од зградата. Областа е тивка и мирна со прекрасен поглед на планината.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Царево е град во југоисточна Бугарија. Се наоѓа во регионот Бургас, во општина Царево, чие седиште е. Тоа е добро познато одморалиште на јужниот бугарски брег на Црното Море. Тука живеат над 6.000 жители. Во минатото е познат под името Мичурин. Градот се наоѓа на брегот на Црното Море, 70 километри југоисточно од градот Бургас. Лежи на два полуострови, додека постариот дел - областа Василико на југ, лежи на истоимениот полуостров, на чиј крај излегува Кејп Кастро. Јужно од градот, од планинскиот венец Странџа се издига планината Папија (502 мнв).
Климата во градот е блага, преоден тип, под влијание на морето. Просечната годишна температура е 13,1 °C, вкупните годишни врнежи се 655 mm.
Спрат
3
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Површина
61 m2
Корисна површина
53.68 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
370 m
Доктор
1 km
Кафетерија
320 m
Ресторант
40 m
Бар
350 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00