Пространа 1 спална соба, директен пристап до базен, во комплексот SeaStar, Бјала

Таа беше, Бугарија – ID 7341
41,000 Евра
Површина 55 m2
Достапно 1+кк
Спрат 1/4
Море 900 m
услуга 8 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме пространа 1 соба со директен пристап до базенот, на приземје од четири ката во мирниот и мирен приморски град Бјала. Се состои од влезен хол, дневна соба со кујна, бања со тоалет и веранда со директен пристап до базен. Станот се наоѓа на само 900 метри од плажа. Вкупната површина на станот е 55 м2, корисна површина 50 м2. Станот е комплетно наместен и опремен со апарати за домаќинство, подготвен за вселување веднаш. Комплексот се наоѓа во мирен и богато уреден дел од крајбрежниот град Бјала, каде локалното население живее во текот на целата година. Следниве содржини се достапни за вас и вашите гости во оградениот простор: базен за возрасни и деца со простор за релаксација, скара, паркинг. Во близина на станот има два дуќани со целогодишна работа, детско игралиште, ресторан, црква. Станот се наоѓа на непосредна близина до центарот на градот, спортско игралиште и стадион, забавен парк за деца, многу кафулиња и ресторани лоцирани во центарот, поликлиника, градско собрание, пошта и други инфраструктурни елементи. Станот е одличен избор и за семеен одмор и изнајмување, како и за целогодишно живеење во мало приморско гратче! Годишниот надоместок за одржување е само 8 €/м2 годишно.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Бјала е административен центар во централниот дел на бугарското крајбрежје на Црното Море, сместен помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 км. јужно од Варна и 60 км. северно од Бургас. Брегот се карактеризира со комбинација на морски заливи, широка плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е еколошки чист регион и центар на производството на вино, чии традиции потекнуваат од античкото минато. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење.
Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Површина
55 m2
Корисна површина
50 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
430 m
Доктор
90 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
20 m
Бар
280 m
Училиште/градинка
220 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00