Пространа 1 спална соба во прекрасен комплекс, врвна понуда, Gardenia Hills

Sunny Beach, Бугарија – ID 8418
42,900 Евра
Површина 53 m2
Достапно 1+кк
Спрат 3/5
Море 2 000 m
услуга 7 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме 1-собен стан, со големина од 53м2, кој се наоѓа на трети кат во прекрасниот приватен комплекс Gardenia Hills во Кошарица, Бугарија. Распоред: дневна со кујна, бања со тоалет, тераса. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема. Топ понуда! Препорачуваме!
Хотелот Гарденија Хилс се наоѓа на 1,3 км од Сончев Брег и 2 км од централната плажа Свети Влас. Нуди ресторан, сезонски надворешен базен со простор за релаксација, градина, рецепција, 24/7 обезбедување, мини маркет.
Надоместокот за одржување е 7 €/м2 годишно.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Кошарица е одморалиште (област Бургас, општина Несебар), сместено на 3 километри од популарното одморалиште Сончев Брег, во подножјето на величествената планина Стара Планина, чиишто последни падини постепено се спуштаат во кристално чистите води на Црното Море. . Оваа област е живописна, со прекрасен панорамски поглед, потопена во густа медитеранска вегетација. Селото нуди одлични услови за рекреација и туризам.
Селото е многу шармантно, ја одржува својата чистота и убавина. Тука е хармонијата, убавината и спокојството на чистата и недопрена природа. Популарното и живо одморалиште Сончев Брег и живописниот природен резерват Калината се во близина.
Областа има одлични можности за љубителите на одмор на плажа и љубителите на жив ноќен живот (во одморалиштето Сончев Брег). Љубителите на природата имаат можност да одат во шума или да возат велосипед. Бројни еко-правци нудат можност за практикување на екотуризам и планинарење. Блиските езерца ќе ги воодушеват љубителите на риболовот.
Кошарица се наоѓа на надморска височина од 100 метри. Плажата и одморалиштето Сончев Брег се на 3 километри, градот Бургас и меѓународниот аеродром - 31 км, Варна - околу 90 км. Селото има училиште, дуќани и прекрасна црква на плоштадот. Патиштата се асфалтирани, има централна водоводна и фекална канализација, телефон и интернет конекција.
Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Површина
53 m2
Корисна површина
46 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
460 m
Доктор
1 km
Кафетерија
800 m
Ресторант
440 m
Бар
520 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00