Пространа 3 спални, со паркинг простор, во Аквамарин, Бјала

Таа беше, Бугарија – ID 7314
77,000 Евра
Површина 95 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/6
Море 900 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме простран 3-собен стан, изградена површина на станот е 79 м2, вкупната површина е 95 м2. Станот се наоѓа на втор кат од шест ката. Распоред: влезен хол, дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби, 2 купатила со WC и балкон. Од прозорците и балконот се гледа морето и внатрешната територија на комплексот. Станот вклучува паркинг простор во затворена гаража на долниот кат од зградата. Станот е комплетно наместен и опремен со се што ви треба, подготвен за вселување веднаш. Комплексот Аквамарин е пуштен во употреба во 2009 година и на своите жители им ги нуди следните погодности: скара, детско игралиште, подземна гаража, лифт. Комплексот се наоѓа на непосредна близина на центарот на градот. Во непосредна близина на кампусот има самопослуга и црква која трае преку целата година. Растојанието до морето е 900 метри. Надоместокот за одржување е 4 €/м2 годишно. Станот е многу добра опција за мирен семеен одмор или целогодишно живеење, дури и за изнајмување!
Многу добра цена! Препорачуваме!
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е познат и по својот центар за производство на вино.


Спрат
2
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
95 m2
Корисна површина
79 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
330 m
Доктор
220 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
80 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
90 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00