Пространа куќа во близина на плажа, Бјала, Бугарија

Byala, Бугарија – ID 7928
96,600 Евра
Површина 187 m2
Достапно 4+кк
Море 541 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме двокатна куќа во приморскиот град Бјала, регионот Варна, блиску до плажата и продавниците. Куќа која дели двор со уште две куќи. Изграден е на два ката и ја има следната дистрибуција:

• Приземје: скалила, дневна со трпезарија и чајна кујна, бања со

WC, покриена тераса и скара.

• Прв кат - скалила, ходник, спална со предворје и бања со тоалет, две спални соби, посебна бања со тоалет, тераса со излез од три спални соби.

Куќа со вкупна површина од 187 м2. (градежна површина 94 м2), Куќата е погодна за делумна реконструкција. Имотот е опремен со електрична енергија. Можност за приклучок на централен водовод кој е на 5 метри од куќата. Паркинг за две коли во куќата.

Имотот е погоден и за целогодишно живеење и за издавање.Многу добра понуда по одлична цена, ја препорачуваме!

Нашата најголема гордост се нашите задоволни клиенти.

Повторно и повторно го зајакнуваме нашиот престиж и сигурност со давање стручни совети и споделување мислења со нашите клиенти кои се долгорочни корисници на недвижен имот што успешно го купиле според планот на ветениот датум.

Во секој случај со кој управуваме, не само што се грижиме за вас и даваме професионални совети, туку и додаваме вредност на вашиот живот и придонесуваме за подобрување на вашата економска состојба, благодарение на доброто вложување на вашите пари.

Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува! Ние сме ваши соседи и партнери, а не само за целиот период на сопственост на вашата избрана недвижност.

Заштитете ги вашите пари од мега-инфлација со паметно инвестирање во сопствен имот покрај морето. Цените во Бугарија се сè уште половина во споредба со другите земји од ЕУ.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е познат и по својот центар за производство на вино.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
187 m2
Плац
136.65 m2
Корисна површина
187 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Градежна површина
187 m2
Паркинг
Да
Продавница
720 m
Доктор
1 km
Кафетерија
660 m
Ресторант
200 m
Бар
450 m
Училиште/градинка
290 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00