Пространа куќа во станбена област, Финестрат, Шпанија

Finestrat, Шпанија – ID 7522
442,000 Евра
Површина 600 m2
Достапно Нетипичен
Море 2 500 m
Состојба Готово

Ви нудиме одлична куќа во тивка станбена област и многу блиску до Бенидорм. Во близина на трговскиот центар Ла Марина, Карфур, Лидл, Меркадона, Мек Доналдс и други рекреативни центри. Многу блиску до терени за голф и велнес центри, велнес и спортски сали. Со многу ниски трошоци за одржување. Куќа на 2 спрата, многу безбедна и удобна. Со паркинг и голем простор за складирање. Убав поглед и поплочени тераси. На само 8 минути е од здравствени домови, банки... во близина на едукативни центри, супермаркети, аптеки, ресторани, автобуски линии, бензински пумпи, зелени површини, паркинг и многу повеќе. 10 минути од Бенидорм и Финестрат, блиску до сите основни услуги и комуникации. За повеќе информации, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ве информираме без обврска. Одлична вредност, препорачуваме да ја гледате!

број на спратови
2
Достапно
Нетипичен
Површина
600 m2
Плац
600 m2
Корисна површина
300 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
318 m2
Паркинг
Да
Продавница
810 m
Доктор
1 km
Кафетерија
770 m
Ресторант
1 km
Бар
740 m
Училиште/градинка
380 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00