Пространа семејна куќа со базен, Горица, еко локација во близина на море

Gorica, Бугарија – ID 8285
220,000 Евра
Површина 550 m2
Достапно 4+кк
Море 18 000 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме одлична двокатна куќа во Горица во подножјето на Стара планина. Имотот е одлично наместен со модерен мебел и бела техника и има вкупна површина од 150 м2.
Куќата има 4 соби: На приземје има голема дневна соба со кујна, трпезарија и бања; на првиот кат има 3 спални соби и две купатила. Има голема веранда на приземје и два балкона на првиот кат.
Плацот со површина од 550 м2 е прекрасно уреден. Во средината на дворот има голем базен со ограден простор за релаксација. Има паркинг. одлична локација - во подножјето на Стара Планина, блиску до шумата, со пријатен панорамски поглед во еколошки чиста област.
Имотот е погоден и за целогодишно живеење и за изнајмување.
Горица е живописно село сместено во подножјето на планината Стара планина. Во селото има минерален извор. Село со развиена инфраструктура: училиште, продавници, ресторани, центар за рехабилитација, пошта, редовен автобуски превоз, администрација. Се наоѓа на 18 км од морето и одморалиштето Сончев Брег и 35 км од Бургас. Има редовна автобуска линија помеѓу Горица и соседните села.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
одлична локација - во подножјето на Стара Планина, блиску до шумата, со пријатен панорамски поглед во еколошки чиста област.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
550 m2
Плац
550 m2
Корисна површина
150 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
150 m2
Паркинг
Да
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
5 km
Доктор
14 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
4 km
Бар
1 km
Училиште/градинка
620 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00