Пространи 2 соби со поглед на море, комплекс Ривиера Форт Нокс, Равда

Ravda, Бугарија – ID 9745
95,700 Евра
Површина 70 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/6
Море 100 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме стан во комплексот Ривиера Форт Нокс. Површината е 2 соби, вкупната површина е 70м2, се наоѓа на прв кат од шест ката. Распоред: влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет, балкон со поглед на море. Следниве се достапни за вас и вашите гости во комплексот:
Базен за возрасни и деца, простор за релаксација, детско игралиште, тениско игралиште, самопослуга. Бесплатен паркинг простор за сопствениците во околината.
24-часовно обезбедување и видео надзор преку целата година.
Затворен простор со контролиран пристап
Комплексот е погоден за целогодишно живеење.
Годишниот надоместок за одржување е 12 €/м2 годишно.
Многу добра понуда, препорачливо!
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.
Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.
Тимот МНМ
Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.
Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
70 m2
Корисна површина
61.6 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
680 m
Кафетерија
300 m
Ресторант
180 m
Бар
150 m
Училиште/градинка
540 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00