Пространи 2 соби со поглед на море, во близина на плажата, Chatou Aheloy 2

Aheloy, Бугарија – ID 13405
66,000 Евра
Површина 73 m2
Достапно 2+кк
Спрат 6/6
Море 400 m
услуга 600 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме простран стан со поглед на море. Површината е 2 соби, вкупната површина е 73 м2, се наоѓа на шести кат од шест ката во приватниот комплекс Шато Ахелој 2 во Ахелој, Бугарија. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса со поглед на море. Chateau Aheloy 2 е приватен затворен комплекс на само 400 метри од плажата. Локацијата е погодна за семејства со деца и за секој кој сака да побегне од бурното и бучно секојдневие и да ужива во мирот и тишината на плажата. Сопствениците имаат на располагање надворешен базен, лежалки и чадори, повеќенаменски терени за тенис, одбојка, фудбалско игралиште со фитнес и пинг-понг на отворено, надворешна скара, 24-часовно обезбедување, бесплатен приватен паркинг. Има посебен детски простор и детски базен. Во центарот на Ахелој, кој е на само 5 минути пешачење од комплексот, има пријатни ресторани и продавници. На само 2 км од градот се наоѓа продавницата Лидл и многу познатиот хипермаркет Џенет. Во близина на Ахелој се наоѓа одморалиштето Сончев Брег, градот Несебар, градот Поморие (познат по бројните СПА хотели и природните извори на луга) и градот Бургас. Аеродромот Бургас е само 16 километри. Надоместокот за одржување е 600 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистинскиот имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управување со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Приморското одморалиште Ахелој е познато по својата мирна атмосфера, зелените паркови, градините и лозјата. Од античкиот град Несебар и врвното одморалиште на Балканот - Сончев Брег е на само 5 минути возење. Ахелој е поврзан директно со Бургас (29 км) и со аеродромот со редовни автобуски линии, минибуси и минибуси.

Поморие, кое е оддалечено 9 километри, е меѓу најдобрите места за бањски туризам благодарение на неговата лековита кал извлечена од соленото езеро. Заливот Поморие е популарна дестинација за љубителите на јахти, едрење и риболов.

Спрат
6
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
73 m2
Корисна површина
64 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
620 m
Доктор
2 km
Кафетерија
350 m
Ресторант
180 m
Бар
210 m
Училиште/градинка
580 m

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

Студио 1 соба со балкон

Sveti Vlas, Бугарија – ID P444

42 m2
1+кк
350 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
78 m2
3+кк
40 m
од 77 Евра За ден
Šipka vpravo

Вила Романа

Elenite, Бугарија – ID P411

108 m2
3+1
700 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00