Пространи 3 соби, 100м од море, Драч, Албанија

Драч, Албанија – ID 9236
135,000 Евра
Површина 90 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/5
Море 100 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Ви нудиме простран стан со површина од 3 соби, во областа Драч, Албанија. Со вкупна површина од 90 м2, се наоѓа на 4 кат. Распоредот е влезен хол, дневна, две спални соби, бања со тоалет и два балкони. Зградата во која се наоѓа станот се наоѓа на околу 100м од море. Одлична локација, тука ќе најдете се што ви треба за удобен одмор: продавници, училишта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, клиники и друго. Надоместокот за одржување е од 8 до 12 евра месечно.

Инвестирајте во земја во развој со многу поволни услови и Јадранот со прекрасни плажи како Хрватска. Сега е вистинското време. Дали сакате да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали сакате да се забавувате и да заработувате пари во исто време? Ние сме чешки с.р.о. со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Го следиме мотото - Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува. Ќе ви понудиме широк спектар на постпродажни услуги (изнајмување, одржување, реконструкција...).

Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Лоциран на 34 километри од главниот град Тирана, крајбрежниот град Дурачи е дом на најголемото пристаниште во Албанија - и е еден од најстарите градови во земјата. Драч е идеален и за оние кои сакаат да се релаксираат покрај морето, бидејќи неговите песочни плажи и бројните ресторани со прекрасен поглед на Јадранот прават совршен одмор.
Ако не сте избрале од сегашната понуда, не е важно.
Знаеме да работиме со побарувачка и стручно ќе го најдеме вашиот стан од соништата за вас! Повеќе слични понуди за недвижнини можете да најдете на нашата веб-страница.
Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
90 m2
Корисна површина
90 m2
Балкон
Да
Продавница
190 m
Доктор
130 m
Кафетерија
10 m
Ресторант
10 m
Бар
10 m
Училиште/градинка
310 m

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

69 m2
2+кк
-1 m
од 77 Евра За ден
Šipka vpravo
60 m2
2+кк
250 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo

Локален престој приватен стан Д88

Причина, Бугарија – ID P327

100 m2
3+кк
од 84 Евра За ден
Šipka vpravo

Pirin Golf Hotel & SPA 5* - Приватен апартман

Причина, Бугарија – ID P324

51 m2
2+кк
од 198 Евра За ден
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00