Пространи 4 соби во центар, пространа тераса, Бенидорм

Benidorm, Шпанија – ID 10098
209,000 Евра
Површина 140 m2
Достапно 4+кк
Море 800 m
Состојба Готово

Ви нудиме совршен стан на поткровје со 4 соби на располагање, вкупна површина 140 м2 со тераса од 40 м2. Распоред: чајна кујна со дневна, три спални соби, бања со тоалет и тераса. Станот се наоѓа во центарот на Бенидорм со сите основни услуги, автобуси, супермаркети, аптеки, училишта, здравствени домови и на неколку минути од стариот град Бенидорм каде можете да уживате во нивната околина преку целата година и неговите плажи.

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Бенидорм е уникатно место кое, од урбана гледна точка, се нарекува шпански Менхетен. Тој е атрактивен град главно поради својата микроклима и поради неговата јужна ориентација и заштитата што ја обезбедуваат планините што го опкружуваат и на жителите им нудат благи зими и пријатни лета.

број на спратови
5
Достапно
4+кк
Површина
140 m2
Плац
140 m2
Корисна површина
135 m2
Тераса
40 m2
Градежна површина
140 m2
Продавница
150 m
Доктор
140 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
20 m
Бар
20 m
Училиште/градинка
70 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00