Пространи 5 соби, без такса за одржување, центар Равда

Ravda, Бугарија – ID 9992
72,100 Евра
Површина 82 m2
Достапно 5+кк
Спрат 1/5
Море 350 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Пространи 5 соби во станбена зграда, во центарот на Равда. Нудиме на продажба простран стан со површина од 5 соби, 82м2 + 7м2 коридор и 33м2 визба, кој се наоѓа на приземје од станбена зграда во Равда, Бугарија. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, четири спални соби, бања со тоалет, тераса и визба. Во цената е вклучен нов мебел и опрема. Во близина има училишта, продавници, банки, аптеки, ресторани. Оддалеченоста од плажата е 350 метри.

Имот без надоместок за одржување.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.

Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
5+кк
Површина
82 m2
Корисна површина
72.16 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
130 m
Кафетерија
70 m
Ресторант
20 m
Бар
20 m
Училиште/градинка
30 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00