Пространо студио во нов комплекс со богата инфраструктура, Кипар

Трикомо, Кипар – ID 6695
Површина 51 m2
Достапно 1+кк
Спрат 1/10
Море 150 m
Состојба Готово
Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место, ние сме претставници на развивачот на чешкиот пазар. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние сме на лице место и можеме да ги понудиме сите потенцијални проекти на островот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.
Ви нудиме еднособен стан со вкупна површина од 51 м2, кој се наоѓа на прв кат од десет ката.
Распоред на станот: простор за чајна кујна со дневна соба, бања со тоалет и пространа тераса. Ние ќе бидеме среќни да помогнеме со опремата!
Еве одлична можност за плаќање на рати до 2 години и покрај тоа што зградата е веќе изградена!
Огромна предност е фактот што проектот има богата хотелска инфраструктура, е многу баран и голем дел од одморалиштето е во функција подолго време. Значи, тоа е добра можност за инвестирање.

Во нашето одморалиште нудиме широк спектар на надворешни базени.

Внатрешниот базен е отворен во текот на целата година и се загрева во зимската сезона.

Семеен и рекреативен базен
Олимписки базен
Аква-парк базен со лизгалки
Базен Памукале
Салон базен
Тропски базен
Покриен базен
Детски базен
бањата, бањата
салон за убавина
бањата на мртвото море - најуникатната бања на островот
градинка во просториите
фитнес
затворен воден парк
вежбајте голф клуб
многу ресторани и барови и многу повеќе

Инвеститорот со гордост ви претставува членска картичка која им овозможува на клиентите да уживаат во уникатни привилегии и придобивки во сите проекти на програмерите, тоа се влезови во инфраструктурата на програмерите и 10% попусти во рестораните + други поволности.

Зошто нови згради во Северен Кипар?

Најдобрите приморски инвестиции во светот за 2021 година според Форбс.
Просечната годишна апрецијација на новите згради во последните две години е најмалку 30%
Целогодишно изнајмување и интересно враќање на новите згради
Цените од 45.000 CZK по м2 во проект со пет ѕвезди со богата инфраструктура, сепак, цените постојано се зголемуваат, па затоа најдобро е да се инвестира во почетната фаза на проектот.
Идеално место за пензионирање.
Заштита на правата на инвеститорите (со задоволство ќе објасниме за време на личен состанок).
Најниски трошоци за живот и трошоци за вода, струја, гас и гориво.
Данок на имот помал од 3 CZK по m2/годишно.
Една од најбезбедните земји во светот со низок криминал.
Најдолгата летна сезона во Европа и најчистата морска вода во Европа

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.
Спрат
1
број на спратови
10
Достапно
1+кк
Површина
51 m2
Корисна површина
44.88 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
14 km
Кафетерија
30 m
Ресторант
250 m
Бар
50 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00