Се продава 2собен стан на мирна локација во Пефкохори

Pefkohori, Грција – ID 9273
87,000 Евра
Површина 32 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/2
Море 400 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Станот се продава комплетно наместен и со сите електрични апарати
со големина од 32 м2, може да се пофали со една спална соба, дневна соба со кујна и целосна бања (патио надвор од кујна и дневна со тенди за сенка во лето). Во тивок комплекс со огради изграден во 1995 година, тој е во чиста состојба и подготвен за договор. Многу додатоци како алуминиумски врати, алуминиумски прозорци, заедничка скара, клима уред и многу повеќе. Тоа е само кратка прошетка до сите удобности и 400 метри до песочната плажа.

Пефкохори е село опкружено со цитруси и маслинови дрвја што се протега до популарното одморалиште на плажата Торонскиот залив. Во летниот период, примамливо е нуркањето, возењето со падобран, но и прошетките и погледите на зајдисонцето од рестораните или традиционалните таверни кои нудат медитерански деликатеси. Вечерта се организираат музички изведби со грчка и српска музика во баровите и клубовите. Опциите за купување вклучуваат продавници што продаваат рачно изработени сувенири како накит и ликер од лимон.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.
Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.
За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.
Тимот на Mojenemovitostumore
Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
2+кк
Површина
32 m2
Корисна површина
32 m2
Тераса
Да
Продавница
20 m
Доктор
30 m
Кафетерија
10 m
Ресторант
10 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
10 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00