Се продава 3 соби стан на први кат

Полихроно, Грција – ID 9116
113,000 Евра
Површина 52 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 400 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме двособен стан на првиот кат за продажба во мала зграда централно лоцирана во прекрасното приморско одморалиште Полихрон. Идеален е за семејства со мали деца бидејќи можете многу лесно да одите до и од плажата со сета опрема. Главниот дел од песочната плажа и голем број мали продавници отворени во текот на целата година се исто така на само неколку минути пешачење подалеку. Има прозорци во спалните соби наместо балконски врати, што е исто така попријатно за децата, но за целото семејство има пространа балкон од дневната соба и тенда за приватност и заштита од сонце. Станот се чува во одлична состојба и има две клима уреди, мебел и модерна техника вклучувајќи гардероби во спалните и ходникот, алуминиумски прозори и врати со мрежи за инсекти. Многу поволности како што се целиот мебел, приватен паркинг и многу повеќе.


Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.
Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
52 m2
Корисна површина
52 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
140 m
Кафетерија
10 m
Ресторант
10 m
Бар
300 m
Училиште/градинка
190 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00