Се продава луксузно студио 2 соби во комплекс во близина на планина

Банско, Бугарија – ID 2418
85,000 Евра
Површина 85 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/4
Жичара 10 000 m
Состојба Готово
Нудиме на продажба гарсоњера во прекрасен комплекс во близина на планина. Студиото со 2 соби има вкупна површина од 85 м2 и се наоѓа на 4-ти, последен кат. Станот се продава комплетно наместен и ги нуди следните простори: кујна со дневна, спална, бања и балкон. Кујната е опремена со горните и долните кујнски кабинети, рингла, рерна, машина за перење и фрижидер; трпезариска маса и столици. Дневната соба нуди комплети за софа со масичка, плазма телевизор со ТВ кабинет. Спалната соба е опремена со брачен кревет и ноќни маси, тоалетелна маса, комода и гардероба. Бањата има када, тоалет, мијалник и бојлер. Се наоѓа на третиот кат и од својот балкон нуди прекрасен поглед на планините.
Комплексот со пет ѕвезди се наоѓа во југозападна Бугарија и е вториот голем туристички центар во регионот, кој е познат главно по првокласниот ски-центар - Банско. Комплексот се наоѓа во прекрасната Разлошка котлина, во подножјето на величествената планина Пирин и нуди уникатни можности за одмор и релаксација - услови за скијање во зима, голф од пролет до есен, спа и релаксација во текот на целата година. Комплексот се наоѓа на само 3 километри од самиот град Разлог.
Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
85 m2
Корисна површина
75 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
100 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
110 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
20 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00