Се продава стан во Херцег Нови

Херцег Нови, Топла, Црна Гора – ID 7466
168,000 Евра
Површина 62 m2
Достапно 2+кк
Спрат 6/7
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Се продава простран еднособен стан во Херцег Нови на атрактивна локација со поглед на море. Станот е со површина од 62 м2 и се наоѓа на 6 кат.
Станот се состои од дневна, трпезарија, кујна, спална соба, бања и застаклена тераса. Секоја соба е самостојна, што ја дава предноста да го приспособите просторот според вашите потреби.
Пространата тераса нуди прекрасен поглед на морето и зеленилото.
Има паркинг пред зградата и околу зградата
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите важни институции се на непосредна близина од станот.
Станот е на само 150 m од море

Топла Црна Гора, Херцег Нови
Населбата Топла се наоѓа помеѓу Игало и Стариот град. Има голем број на мали плажи, претежно бетонски, но има и песочни.
Туристите го истакнуваат ова место поради близината на голем број угостителски објекти и нивната понуда.
Спрат
6
број на спратови
7
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
62 m2
Корисна површина
59 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
60 m
Доктор
130 m
Кафетерија
110 m
Ресторант
150 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
150 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00