Се продава стан во Пржно, во близина на градот Будва

Будва, Пржно, Црна Гора – ID 7538
202,500 Евра
Површина 57 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/5
Море 100 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Станот е со површина од 57 м2 и се наоѓа на 4 кат.
Распоред на станот: кујна во комбинација со дневна, една спална соба, бања и тераса со панорамски поглед на море.
Во цената е вклучено и паркинг место пред зградата.
Станот се наоѓа на само 100м од море. А градот Будва е оддалечен 5 минути со автомобил


Пржно е мало рибарско место кое го спојува духот на старото со модерниот гламур. Атмосфера на автентично риболовно место со традиционален начин на риболов, воздушеста бања - парк Милочер полн со борови дрвја, 20-минутна прошетка низ кедрова шума до Свети Стефан, најдобрите рибни ресторани, кафулиња со најдобро капучино во Јадранско, се само некои од нашите предности...
Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
57 m2
Корисна површина
55 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
4 km
Кафетерија
280 m
Ресторант
80 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
560 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00