Се продава убав еднособен стан со поглед на море во Џеновица

Џеновиќ, Црна Гора – ID 7510
270,000 Евра
Површина 83 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/3
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Овој модерен стан има една спална соба, отворен план Кујна со трпезарија и дневна и две тераси. Можете да уживате во погледот на уредената тераса и да се одморите во топла када. Станот е со површина од 40м2 и зелена тераса од 43м2. Станот ги има сите потребни електрични апарати, гардероби, мебел и клима.
Обезбедивте паркинг во дворот на зградата.
Локацијата на овој стан е одлична со поглед на прекрасната околина и поглед на заливот Бока.
Ќе имате се што ви треба за релаксација и забава, ресторани, маркети и трговски центри.

Спрат
2
број на спратови
3
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
83 m2
Корисна површина
40 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
150 m
Доктор
4 km
Кафетерија
250 m
Ресторант
190 m
Бар
390 m
Училиште/градинка
210 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00