Семејна куќа 4 соби со поглед на планина, еко локација, Кошарица

Košarica, Бугарија – ID 8505
140,000 Евра
Површина 180 m2
Достапно 4+кк
Море 2 000 m
услуга 1,000 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Попуст! Нудиме двокатна куќа со 4 соби во комплексот Chatou Sea Breeze во Кошарица, Бугарија. Вкупната површина на куќата е 180 м2

Распоред: приземје - влезен хол, дневна со кујна, тераса

Прв кат - три спални соби, бања + WC и балкон. Во цената е вклучен мебел и опрема според моменталните фотографии. Редовната автобуска линија ја поврзува Кошарица со Сончев Брег и

Не сама од себе. Имотот е погоден и за целогодишно живеење и за изнајмување. Куќата се наоѓа во помал комплекс, комплексот има базен, простор за релаксација, паркинг, одржување на заеднички простории.

Надоместокот за одржување е 1.000 евра годишно.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

Кошарица е рекреативно село (област Бургас, општина Несебар), лоцирано на 2 километри од популарното одморалиште Сончев Брег, во подножјето на величествената планина Стара Планина, чии последни падини постепено се спуштаат во кристално чистите води на Црното Море. Оваа област е живописна, со прекрасен панорамски поглед, потопена во густа медитеранска вегетација. Селото нуди одлични услови за рекреација и туризам.

Селото е многу шармантно, ја одржува својата чистота и убавина. Тука е хармонијата, убавината и спокојството на чистата и недопрена природа. Популарното и живо одморалиште Сончев Брег и живописниот природен резерват Калината се во близина.

Областа има одлични можности за љубителите на одмор на плажа и љубителите на живиот ноќен живот (во одморалиштето Сончев брег). Љубителите на природата имаат можност да одат во шума или да возат велосипед. Бројни еко-правци нудат можност за практикување на екотуризам и планинарење. Блиските езерца ќе ги воодушеват љубителите на риболовот.

Кошарица се наоѓа на надморска височина од 100 метри. Плажата и одморалиштето Сончев Брег се на 3 километри, градот Бургас и меѓународниот аеродром - 40 километри, Варна - околу 90 километри. Селото има училиште, дуќани и прекрасна црква на плоштадот. Патиштата се асфалтирани, има централна водоводна и фекална канализација, телефон и интернет конекција.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
180 m2
Плац
200 m2
Корисна површина
180 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
180 m2
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
3 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
380 m
Бар
2 km
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00