Семејна куќа од повеќе генерации со поглед на море, можност за комерцијална употреба, Равда

Равда, Бугарија – ID 5701
600,000 Евра
Површина 640 m2
Достапно Нетипичен
Море 20 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Можност за инвестирање! Нудиме на продажба куќа на четири ката со вкупна површина од 640 м2. Куќата се наоѓа во Равда, земјиштето е 700 м2, куќата се продава наместена според моменталните фотографии. Куќата има неколку спални соби и бањи, летна кујна и гаража. Имотот е погоден за комерцијална употреба, на пример како куќа за гости. Растојанието од плажа е 20 метри! Сите удобности, инфраструктура и забава се на непосредна близина. Не двоумете се да не контактирате ако имате какви било прашања. Распоред на куќата: Огромен двор со скара и гаража. Подземје: Пет соби за фитнес, сауна, парна соба и друго.
Прв кат - Огромна дневна соба со кујна и трпезарија, тоалет, спална соба со сопствена бања и тоалет и внатрешни скали. Втор кат - Четири спални соби, секоја со бања и тераса, помошна просторија (перална) и внатрешни скали. Трет кат: Дневна соба со гардеробер, спална соба, бања со тоалет и балкон со поглед на море. Погодности за куќата: Куќата има сопствена гаража со две автомобили, голем двор, скара и добро уредување. Без надомест за одржување!
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.
број на спратови
4
Достапно
Нетипичен
Поглед на море
Да
Површина
640 m2
Плац
700 m2
Корисна површина
640 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Градежна површина
640 m2
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
600 m
Кафетерија
420 m
Ресторант
160 m
Бар
270 m
Училиште/градинка
430 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00