Совршен стан на 10м од плажа погоден за изнајмување Бенидорм

Benidorm, Шпанија – ID 7526
265,000 Евра
Површина 75 m2
Достапно 2+1
Спрат 1/5
Море 10 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме совршен стан на првата линија на најдобрата плажа во Бенидорм. Мирна област со сите услуги. Во близина има многу услуги: автобуска постојка, училиште CEIP La Cala, супермаркети Меркадона и други, хотел Бали, пекари, најдобрите ресторани во Бенидорм: Наутико, Ел Баранко, Ва Бене, Кон Браса, Улија, Фалуа, итн. многу тивка област Идеален за употреба во текот на целата година или само на одмор. Урбанизацискиот комплекс е практично целосно реновиран, така што долго време нема да имате дополнителни трошоци. Куќата е од изложени тули со алуминиумски балкони, реновиран заеднички паркинг, покриена тераса, лифт. Во многу добра состојба е. Покриен паркинг вклучен во цената: 1 место по стан. .Неговата локација е исклучителна за оние кои бараат ексклузивност и близина на плажата, бидејќи се наоѓа пред плажата Пониенте во Бенидорм, па покрај тоа што ќе уживате во нејзиниот поглед, ќе уживате во нејзината најдобра вредност покрај морето. Добра врска со главните приоди кон Бенидорм, во овој случај од Пониенте. Опкружување со одлични ресторански услуги, за да можете да уживате во добри ручеци и вечери за време на вашиот престој. Многу добра како инвестиција и многу профитабилна како изнајмување за одмор.

Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
2+1
Поглед на море
Да
Површина
75 m2
Корисна површина
65 m2
Тераса
14 m2
Паркинг
Да
Продавница
300 m
Доктор
390 m
Кафетерија
80 m
Ресторант
30 m
Бар
50 m
Училиште/градинка
450 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00