Совршен стан со три спални соби, Будва

Budva, Црна Гора – ID 7719
450,000 Евра
Површина 126 m2
Достапно 4+кк
Спрат 7/9
Море 800 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Продавам 4-собен стан во Будва во квалитетна зграда на одлична локација.

Станот е со површина од 129м2 и се наоѓа на 7 кат во зграда со 2 лифта.

Распоредот е совршен: пространа дневна поврзана со кујна и трпезарија, три спални соби од кои едната е мастер со сопствена бања, друга бања, тоалет и голема тераса. Станот е комплетно наместен и опремен и се продава со се. Апаратите и мебелот се со првокласен квалитет.

Низ целиот стан се поставени спуштени тавани со неонско осветлување и клима. Од дневната соба и двете спални соби може да се излезе на тераса со поглед на море, град и планина.

Има паркинг пред зградата и околу зградата, но има и можност за купување на гаражен простор.

Постои и опција за купување на наместена кровна тераса од 125м2.

Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите важни институции се на непосредна близина. Станот е на само 800м од море.

Спрат
7
број на спратови
9
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
126 m2
Корисна површина
110.88 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
190 m
Доктор
100 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
20 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
120 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00