Совршена луксузна вила, Марине, Будва, Црна Гора

Maine, Црна Гора – ID 8232
1,200,000 Евра
Површина 230 m2
Достапно 4+кк
Море 2 300 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Вилите за продажба се создадени според единствен проект во новиот комплекс Pine Village - Authentic Resort & Спа концепт.
Високиот медитерански дизајн на селските куќи во комбинација со најдобриот дизајн на пејзаж создава атмосфера на единство со природата, истовремено задржувајќи ги привилегиите на близината на градот и првокласна удобност. Комплексот се наоѓа во една од најдобрите области на Црна Гора - во градот Будва, познат и како бисер на Јадранот и центар на црногорското крајбрежје.
Вилите го зачуваа духот на националниот стил на Црна Гора, а дизајнот беше изведен во согласност со модерните архитектонски трендови, земајќи ја предвид потребата за удобен и уникатен начин на живот. Филозофијата на комплексот има за цел да го воведе концептот на отворен простор во урбаниот живот.
Pine Village концепт - автентично одморалиште & засилувач; Бањата има заштитена пејсажна област потопена во зеленило и ја гарантира приватноста на локацијата, каде убавината на природата се надополнува со високата услуга и уникатното архитектонско решение на секоја вила.
Инфраструктурата на комплексот вклучува приватен фитнес и СПА, сауна со директен пристап до загреан внатрешен базен, кој се претвора во отворен во приватниот простор.
Комплексот нуди панорамски поглед на морето и планините. Покрај тоа, на територијата на Pine Village - Authentic Resort & засилувач; Бањата има ретки растителни видови и чиста вода околу вилите.
Приемот и обезбедувањето на просторот за жители работи 24/7. Има сопствен паркинг, кино на отворено и скара. Распоредот на вилата е дизајниран за удобност и вистинско уживање во животот на Pine Village.
број на спратови
2
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
230 m2
Плац
230 m2
Корисна површина
241.41 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
125 m2
Паркинг
Да
Продавница
820 m
Доктор
1 km
Кафетерија
960 m
Ресторант
410 m
Бар
560 m
Училиште/градинка
640 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00