Стан на приземје во Џеновице на 250 м од море

Djenovići, Црна Гора – ID 7198
160,000 Евра
Површина 52 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/3
Море 250 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Се продава еднособен стан на приземје во Џеновице на 250 м од море.
Површината на станот е 34 м2, а пространата тераса е 18 м2 зелена површина.
Овој стан е опремен со квалитетна техника и луксузен мебел.
Во дворот на зградата има приватен паркинг простор и во близина има маркети и кафулиња, како и населбата Порто Нови.
Зградата е завршена во 2021 година и е изградена со најквалитетни материјали

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
2+кк
Површина
52 m2
Корисна површина
34 m2
Тераса
18 m2
Паркинг
Да
Продавница
410 m
Доктор
4 km
Кафетерија
390 m
Ресторант
320 m
Бар
470 m
Училиште/градинка
550 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00