Стан со две спални соби, две бањи, бар

Bar, Црна Гора – ID 7662
290,000 Евра
Површина 88 m2
Достапно 3+кк
Спрат 7/11
Море 450 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Се продава двособен стан во центарот на Бар.

Станот е со површина од 88 м2 и се наоѓа на 7 кат во зграда со лифт.

Распоред: пространа дневна соба поврзана со кујна и трпезарија, две спални соби, 2 бањи, влезен хол и голема тераса.

Станот е комплетно наместен и опремен и се продава и со мебел, има голема тераса со поглед на море и град.

До зградата има општ паркинг.

Во непосредна близина има продавници, кафулиња, ресторани, училиште, пошта и сите други важни институции.

Морето и шеталиштето покрај море се наоѓаат на 450 m од станот.

Спрат
7
број на спратови
11
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
88 m2
Корисна површина
86 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
850 m
Доктор
980 m
Кафетерија
330 m
Ресторант
640 m
Бар
330 m
Училиште/градинка
530 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00