Стан со фантастичен поглед на море, Рабац, Лабин

Рабац, Лабин, Хрватска – ID 8245
170,000 Евра
Површина 43 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/3
Море 1 500 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Станот се наоѓа на прв кат во станбена зграда со вкупна површина од 43,67 м2.
Се состои од кујна со трпезарија и дневна, една спална соба и бања.
Станот има две големи тераси со прекрасен поглед на море и магацин во подрумот на зградата.
Станот е со клима уред и има јавен паркинг пред зградата.
Се продава комплетно наместен, се наоѓа на мирна улица, сите потребни удобности, како и морето и плажите се на непосредна близина.

Благодарение на плажите со бели камчиња, богатата медитеранска вегетација и кристално чистото море, Рабац е наречен бисер на Кварнер.
Некогаш мало рибарско село, денес Рабац е атрактивна туристичка дестинација која е домаќин на богати културни настани во мрежа од шарени улици. Зелената околина на Рабац и живописната заднина ве покануваат на авантура, истражување и рекреација во текот на целата година.
Спрат
2
број на спратови
3
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
43 m2
Корисна површина
42 m2
Балкон
18 m2
Подрум
Да
Продавница
310 m
Доктор
930 m
Кафетерија
390 m
Ресторант
190 m
Бар
310 m
Училиште/градинка
220 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00