Стан со сопствен двор, реткост во срцето на Будва, Черна Хора

Budva, Црна Гора – ID 9000
Површина 30 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/3
Море 530 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме апартман со една спална соба лоциран во срцето на Будва, жив крајбрежен град познат по своите неверојатни плажи и живописна атмосфера. Станот е 30 м2

Распоред: дневна поврзана со кујна, спална соба, бања и пристап до тераса

Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите други важни институции се на непосредна близина. Станот се наоѓа на само 530 m од море.

Една од извонредните карактеристики на овој стан е сопствениот зелен двор, што е реткост во центарот на Будва. Излезете на пространата тераса од 24 квадратни метри опкружена со бујно зеленило и уживајте во свежиот воздух и прекрасната околина.

Локацијата на овој стан е навистина завидна. Сместени во мирна област, ќе се најдете во мирно засолниште додека престојувате на непосредна близина на сите атракции во Будва. Без разлика дали сакате да го истражите шармантниот Стар град, да се сончате на блиските плажи или да пробате локална кујна во живи ресторани, сето тоа е веднаш зад аголот.

Ако барате пријатен и добро лоциран стан кој е ретка зелена оаза во срцето на Будва, овој скапоцен камен со една спална соба со сопствен зелен двор е совршен избор. Не ја пропуштајте можноста да го искусите најдоброто од Будва

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
2+кк
Површина
30 m2
Корисна површина
28 m2
Тераса
24 m2
Продавница
190 m
Доктор
100 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
20 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
120 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00